1

Курс рубля в банках україни: формування, динаміка та обмін

25 Лютого 2021

Російська валюта потрібна українцям, щоб оплачувати міжнародні поставки, інвестувати кошти, їздити в РФ по справах, до друзів або родичів. Також грошовою одиницею активно торгують на світовому валютному ринку. Зараз це дуже популярний вид заробітку. У кожному разі варто довідатися курс рубля в банках України та зробити вигідний обмін у Кривому Розі в компанії Money 24.

Від чого залежить банківський курс рубля в Україні

курс рубля в банках України на сьогодніКурс рубля банки України формують на основі офіційних відомостей Нацбанку. На нього впливають:

  1. Світові ціни сировини. Російська Федерація вважається великим добувачем нафти, металів і газу. Ці товари йдуть на експорт, завдяки чому в країну приходить іноземна валюта, а національний грошовий знак зміцнює. Якщо вартість сировинних товарів знизиться, це негативно позначиться на курсі рубля;
  2. Монетарна політика. За допомогою зміни процентних ставок по кредитах Банк Росії регулює ціну національної грошової одиниці. Якщо вони знижуються, населення бере більше кредитів, сфера бізнесу розвивається стрімкіше, збільшується споживання. Всі ці фактори сприяють зміцненню RUB;
  3. Спекуляції на біржах. На міжнародному валютному ринку часто спекулюють російською валютою. Цим займаються великі корпорації, а іноді й банки з метою одержання вигоди. У результаті курс рубля знижується або виростає, але тільки на короткий проміжок часу.

Також курс рубля в банках залежить від економічної ситуації в РФ. При негативній динаміці ВВП і держборга, бюджетному дефіциті, росту інфляції та безробіття рубль девальвується.

Актуальний курс рубля в банках

Через військово-політичний конфлікт між Україною та Росією, а також застосування санкцій до РФ спостерігається негативна динаміка курсу RUB/UAH. Наприклад, на початку 2018 року 1 рубль коштував 49 копійок, а наприкінці – 41 копійку. У наступні півроку курс тримався на одному рівні, не демонструючи різких стрибків. Курс рубля в банках України на сьогодні становить 40 UAH за 100 RUB.

Обмін російських рублів у Кривому Розі

курс рубля в банкахКомпанія Money 24 Кривій Ріг – це:

  • обмін російської валюти за вигідним курсом, що фіксується онлайн за допомогою електронних заявок;
  • дослідження динаміки рубля стосовно інвалют з використанням графіків і крос-курсів;
  • зручне замовлення грошових переказів у будь-яку частину планети.

Компанія Money 24 у Кривому Розі піклується про безпеку своїх клієнтів, а при постійному та оптовому обміні гарантує знижки.

Схожі публікації
Чорний ринок валют в Кривому Розі: особливості та рекомендації щодо обміну
Чорний ринок валют в Кривому Розі: особливості та рекомендації щодо обміну
5 Листопада 2020

Кожен житель Кривого Рогу при необхідності обміну валют завжди шукає місце, де можна зробити це найбільш вигідно. Не завжди банки і обмінні пункти ...