1

MONEY24 — ОБМІН ВАЛЮТ У КРИВОМУ РОЗІ

Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.0830 1.0900
GBP/USD 1.2550 1.2700
USD/PLN 3.9700 4.0500
EUR/PLN 4.3100 4.3600
29.02.2024 12:14 Валюта
Купівля Продаж
Купівля Продаж
Заявка на обмін валют Заявка
29.02.2024 12:14 Валюта
Купівля Продаж
Купівля Продаж
Заявка на обмін валют Заявка
Обмін EUR/USD
можливе обмеження по сумі операції
1.0830 1.0900
Створити заявку +
Обмін GBP/USD
можливе обмеження по сумі операції
1.2550 1.2700
Створити заявку +
Обмін USD/PLN
можливе обмеження по сумі операції
3.9700 4.0500
Створити заявку +
Обмін EUR/PLN
можливе обмеження по сумі операції
4.3100 4.3600
Створити заявку +

Валютні операції – невід’ємна частина життя кожного українця. При виборі компанії, який сміло можна довірити кошти, потрібно враховувати її репутацію, тривалість присутності на ринку, пропонуємі умови й вигоди. Кращий обмін валют у Кривому Розі – це Money 24, що гарантує безпечні угоди, економію часу й фінансів.Кривий Ріг обмін валют

Існує кілька категорій людей, для яких обмін валют у Кривому Розі – це важлива й корисна інформація:

  • емігранти. Переїжджаючи в іншу країну на час або на ПМП, варто заздалегідь подбати про те, щоб на якийсь час вистачило іноземних грошей;
    туристи. Відправляючись подорожувати по світу, краще заздалегідь зробити обмін. Це дозволить заощадити на курсовій різниці, адже закордоном часто обманюють туристів;
  • інвестори. Закордонні проекти дуже привабливі для вкладення коштів, тому що прибуток у рази перевищить інвестиції. Але для цього буде потрібна іноземна валюта;
  • бізнесмени. Імпортуючи товари й послуги в Україну, необхідно розплачуватися за них із закордонними партнерами в доларах, євро або іншій інвалюті;
  • трейдери. Заробіток на біржах – одна з найпривабливіших професій 21 століття. Щоб аналізувати котирування й пророкувати їхнє поводження, потрібно постійно моніторити ціну валюти в Кривому Розі.

Причини змін ціни обміну валют у Кривому Розі

Фінансово-політична сфера впливає на обмін валют у Кривому Розі. Ціна міняється, якщо вводяться нові законопроекти або очікуються вибори в уряд, коректується політика оподатковування або впроваджується пенсійна реформа. На ціну обміну також впливають взаємини України з іншими державами, міжнародні конфлікти та народні страйки всередині країни.
обмін валют в Кривому Розі
Також ціна обміну валют у Кривому Розі залежить від Центрального банку, що змушений дотримуватися державної грошово-кредитної політики. Щоб підтримувати національну грошову одиницю на рівні однієї ціни.

Центральний банк впливає різними способами:

  1. Проводить інтервенції. Попит та пропозиція – одні з основних показників, що впливають на ціну валюти. Для створення балансу, ЦБ виходить на відкритий ринок, щоб прикупити інвалюту або злити її надлишки. Така стратегія спрямована на короткострокове зміцнення місцевого грошового знаку.
  2. Міняє процентні ставки. Підвищення дисконтної ставки спричиняє негативні наслідки. Люди більше не дозволяють собі брати кредити, що гальмує активність виробництва й обсяг споживання. За цим слідує ріст інфляції й знецінювання грошей.
  3. Випускає кошти в оборот. Додаткова емісія банкнот дозволяє гасити зовнішні боргові зобов’язання, однак приводить до девальвації національної грошової одиниці.
  4. Контролює операції по зовнішній торгівлі. ЦБ впливає на вартість валют завдяки регулюванню експортно-імпортного потоку та встановленню обмежень по сумі, а також покупки й продажу інвалюти.

 

Економіка, як фактор впливу на обмін валют

У Кривому Розі ціна обміну валют залежать від чотирьох ключових показників макроекономіки країни. Розглянемо кожний з них докладніше.

Платіжний баланс

курс обміну валюти в Кривому РозіВ нього включається зовнішньоторговельний баланс і міжнародні потоки фінансових коштів, у тому числі борги, дивіденди, інвестиції й відсотки по кредитах. Платіжний баланс – це різниця між кількістю товарів і послуг, які експортуються та імпортуються. Якщо держава ввозить менше продуктів, чим вивозить за кордон, з’являється достаток іноземних грошей. Це значить, що їх можна купити за гривню за зниженою ціною.

ВВП

Девальвація національної валюти відбувається за рахунок скорочення обсягів ВВП, адже падає активність виробництва. Цьому передує зниження кількості виданих кредитів, збільшення інфляції, скорочення споживання та платоспроможності населення.

Бюджет держави

Щоб перекрити дефіцит держбюджету, в оборот випускається додаткова грошова маса. Через це місцева валюта знецінюється.

Держборг

Країна завжди має потребу в позикових коштах. Однак їх потрібно поступово повертати та платити відсоток за користування. Для цього потрібна інвалюта, тому попит на неї росте. Відповідно, збільшується й ціна.

Які послуги надає компанія Money 24 Кривій Ріг

Порівнюючи обмінники в Кривому Розі, напрошується висновок, що компанія Money 24 пропонує найбільш широкий перелік послуг:
Аналітичну підтримку. Всім, чия діяльність пов’язана з фінансами, необхідно відслідковувати коливання котирувань. Для цього на сайті є графіки, які покажуть коливання за обраний часовий інтервал. Також у режимі онлайн можна ознайомитися з важливими економіко-політичними новинами й крос-курсами.

Перекази грошей по містах України. Щоб гроші моментально надійшли на карту ваших знайомих, що проживають в інших регіонах, звертайтеся по допомогу в компанію Money 24.

Направлення фінансів за рубіж. Ми допоможемо переказати гроші на рахунки ваших іноземних партнерів, колег, постачальників, родичів і друзів з мінімальною комісією.

Money 24 – кращий обмінник у Кривому Розі

Уже встигли порівняти ціни на обмін валют Кривого Рогу в обмінниках? Тоді ви точно переконалися, що компанія Money 24 робить самі вигідні пропозиції. З нами приємно співпрацювати, і цьому є п’ять доказів.
обмін валют в Кривому Розі

Безпека

Обмін валют у Кривому Розі в компанії Money 24 – це гарантія того, що ви не одержите замість фальшиві банкноти. Якщо буде потрібно, вам нададуть супровід до автомобіля, щоб убезпечити від пограбування.

Швидкість

Ми обслуговуємо клієнтів швидко, не змушуємо стояти в чергах і надавати купу документів.

Доступність

У Кривому Розі обмін валют роблять як фізичні, так і юридичні особи: звичайні громадяни, співробітники невеликих компаній і великих корпорацій.

Вигода

Ставши постійним або оптовим клієнтом, вам нададуть пільгові умови співробітництва.

Універсальність

Потрібно обміняти грошові одиниці, що рідко зустрічаються, наприклад, шекелі, франки, злоті, ліри, крони? Це не проблема. Звертайтеся в компанію Money 24 у Кривому Розі.