1

Курс долара в Кривому Розі | Курс гривні до долара онлайн

Купівля
27.2000
Продаж
27.3800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.2000
Продаж
27.3800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1230 1.1300
GBP/USD 1.3050 1.3380
USD/RUB 73.0500 76.4900
EUR/RUB 82.7500 86.4900
USD/PLN 4.0900 4.2400
EUR/PLN 4.6400 4.7800
Графік змін Курс долара в Кривому Розі | Курс гривні до долара онлайн

Курс долара в Кривому Розі та вигідний обмін від Money 24

Долар США – сильна світова валюта. Нею користуються практично всі країни та нації для здійснення міжнародних інвестиційних угод, обміну товарами та послугами. Вона служить резервною валютою для більшості держав, тому що їй довіряють. Тому не дивно, що курс долара в Кривому Розі цікавить кожного українця. Краще стежити за змінами щодня, щоб уловити момент для вигідної покупки або продажу. У цьому вам допоможе компанія Money 24.
Курс гривні до долара

Від чого залежить курс долара в Кривому Розі

У США функцію Центрального банку виконує Федеральна Резервна Система. Тому ціна долара в Кривому Розі деякою мірою залежить від дій даної установи. ФРС підтримує урядові цілі: ріст купівельної спроможності населення, поліпшення якості життя, активізація економічного росту. Також держорган прагне підтримувати баланс в угодах за участю іноземної валюти.

Якщо курс USD стає нестабільним, Федеральна Резервна Система втручається, щоб стабілізувати ситуацію. Для цього використовуються інструменти монетарної політики. Найчастіше це заборона на емісію банкнот або вливання коштів в оборот, зміну резервних вимог і дисконтної ставки.

Також курс долара до гривні в Кривому Розі залежить від:

 • Світових цін на сировину. Золото й нафта – дві основні статті імпорту США щодо сировини. Якщо вартість даних товарів на світовому ринку збільшується, це негативно відображається на американській валюті.
 • Міжнародної фінансової допомоги. Курс гривні до долара в Кривому Розі змінюється під впливом присутності або відсутності допомоги Україні з боку МВФ, одержання кредитів від країн Євросоюзу та взаємодії із Всесвітнім банком.
 • Торговельного балансу. Завдяки імпорту та експорту товарів і послуг відбувається активне переміщення грошової маси. При перевищенні вивозу над ввозом у країну надходить іноземна валюта. Це стимулює ріст вартості національних грошей. Якщо ж Україна більше імпортує, ніж експортує, вона оплачує поставки в доларах. На внутрішньому ринку кількість валюти скорочується, тому росте курс USD.

Також курс долара в Кривому Розі залежить від економіки України та Сполучених Штатів. Наприклад, при зменшенні інфляції в Україні, росту числа зайнятості, зменшенні державного боргу вартість американського грошового знаку падає. І навпаки, долар зміцнює при зменшенні ВВП в Україні або, наприклад, негативному сальдо платіжного балансу.

Особливості американської валюти

Тому що долар – це сама популярна у світі грошова одиниця, на FOREX вона також посідає перше місце. До долара котируються всі валюти, що беруть участь у торгах. З відомих і часто використовуваних – євро, японська єна, британський фунт стерлінгів. Серед екзотичних – польський злотий, російський рубль і інші.

Залежно від обраної валютної пари застосовуються різні стратегії трейдингу. Доларом можна торгувати й на короткострокову, і на довгострокову перспективу. В USD низький рівень волатильності, тому ймовірність великого програшу й втрати грошей досить низька. Фахівці вважають, що торгувати американським доларом найкраще виходить під час Американської сесії.

Навіщо переводити гривні в долари

Купити долар у Кривому Розі потрібно для того, щоб:
курс долара Кривий Ріг

 1. Подорожувати по світу, не замислюючись про те, що в кожній новій країні прийдеться купувати місцеву валюту;
 2. Укладати вигідні угоди на міжнародній валютній біржі;
 3. Вести бізнес закордоном або замовляти товари в Україну;
 4. Переконатися в цілості особистих заощаджень (гривня набагато більш нестабільна, ніж долар);
 5. Заробляти на курсовій різниці (купувати долар, коли він дешевшає, і продавати, коли дорожчає).

USD/UAH: динаміка та прогноз

Після різкого росту курсу долара в 2014 році ситуацію можна вважати стабільної. За останні п’ять років різких коливань не відбувалося. Протягом 2015 року долар у Кривому Розі виріс із 21.98 до 27.20 гривень. До кінця 2016 року валюта подорожчала ще на одну гривню. В 2017 році були й зльоти, і падіння, але до січня 2018 року вартість піднялася до 28.50 UAH. З початку 2019 року американський грошовий знак поступово дешевшає. Особливо різко це відбувається восени. На сьогоднішній день курс долара до гривні становить 1 USD=24.9 UAH.

Експерти з області фінансів стверджують, що така тенденція протриває ще недовго. До Нового року ціна долара знову підніметься на пару гривень.

Де вигідно обміняти долари в Кривому Розі

Продати або купити долар в Кривому Розі легко. Для цього існують банківські установи, обмінні пункти й чорний ринок. Перші два варіанти непогані, але курс влаштовує не кожного. Якщо мова йде про обмін великої суми, втрати на різниці досить істотні. Цю проблему вирішує тіньовий ринок, але породжує безліч інших. Про безпеку не може йти мови: пограбування й підроблених купюр – це ситуації що часто зустрічаються.
курс долара до гривні в Кривому РозіЩоб уникнути проблем, та одержати вигідний курс, звертайтеся в компанію Money 24 Кривій Ріг. Ми пропонуємо:

 1. Зафіксувати курс USD онлайн. Протягом півгодини після створення електронної заявки обмін здійснюється по фіксованій ставці.
 2. Вивчити аналітику. Якщо ваша діяльність пов’язана з біржовою торгівлею або фінансами, пропонуємо відслідковувати долар у Кривому Розі в динаміці та спрогнозувати його подальше поводження. Для цього на сайті є графік.
 3. Переказати гроші. Якщо потрібно відправити грошовий переказ в інше місто України або закордон, ми допоможемо зробити це з мінімальною комісією.
 4. Поглибитися в економіку. На сайті Money 24 регулярно з’являються новини, пов’язані з фінансами та економічною ситуацією. Це дозволяє оцінити поточне положення та вгадати, що буде з доларом далі.

Обмін доларів у Кривому Розі в компанії Money 24 – це вдале рішення. Ми гарантуємо безпеку, тому що перевіряємо кожну купюру на дійсність і пропонуємо супровід до транспортного засобу клієнта.

Послуги від Money 24/7

Найвигідніші умови в Кривому Розі і області з обміну валюти та операцій з дорогоцінними металами - тільки в нашій компанії. Ми завжди готові допомогти вам в цьому напрямку, а також з радістю відповімо на будь-яке питання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Кривий Ріг, просп. Гагаріна, 4б

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ