Курс обміну Євро / Злотий в Кривому Розі на сьогодні
Купівля
4.5100
Продаж
4.6000
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2030 1.2100
GBP/USD 1.3820 1.4050
USD/RUB 73.5500 75.8600
EUR/RUB 88.5500 91.1600
USD/PLN 3.7400 3.8100
EUR/PLN 4.5100 4.6000
Графік змін Курс обміну Євро / Злотий в Кривому Розі на сьогодні

Вигідний курс злотих до євро та обмін – Money 24 в Кривому Розі

курс злотих до євро16 років тому Польща вступила в Євросоюз, однак за цей період все ще не зробила євро своєю офіційною валютою. Тут туристи і місцеві жителі розплачуються польським злотим, який вважається досить стабільною грошовою одиницею. Курс злотих до євро – це співвідношення двох валют, які дуже тісно пов’язані між собою. Їм варто поцікавитися кожному, хто займається біржовим трейдингом, направляє інвестиції, оплачує міжнародні поставки товарів або послуг.

Якщо ви проживаєте в Кривому Розі і збираєтеся відвідати Польщу, краще заздалегідь перевести євро в злоті. Справа в тому, що в країні EUR приймають досить рідко, а вартість товарів в цій валюті невигідна. Ми б рекомендували взяти з собою місцеві гроші, щоб розплачуватися в громадських місцях.

Якщо ви розглядаєте курс злотий-євро з точки зору бізнесу, радимо докладніше ознайомитися з особливостями котирування. Сьогодні ми про це поговоримо, а також дізнаємося, де найвигідніше здійснювати обмін.

Як формується курс злотих до євро в Кривому Розі

Економічне становище Єврозони як одного цілого набагато більше впливає на курс євро до злотих в Кривому Розі, ніж Польща окремо. Для аналізу валютної пари рекомендуємо звертати увагу на:
курс євро до злотих

  1. Державний борг. Чим більше у країни зовнішній борг, тим більше грошей їй потрібно віддавати. Їх кількість на внутрішньому ринку скорочується, через що національна валюта знецінюється.
  2. Темп інфляції і рівень безробіття. Тут важливо взяти ключові показники найбільших країн, які входять в ЄС. Це Франція, Італія та Німеччина. Якщо тут активно зростає інфляція, а також збільшується кількість безробітного населення, то ми можемо спостерігати негативну динаміку EUR/PLN.
  3. Сальдо торгівельного балансу. Чим більше Польща експортує, тим дорожче національний грошовий знак. А все тому, що країна отримує більшу частину прибутку до бюджету за рахунок продажу товарів і послуг в інші держави.
  4. ВВП. Негативна динаміка ВВП говорить про те, що обсяги виробництва скорочуються, знижується споживання серед громадян, інфляція збільшується. Все це негативно відображається на валюті.

Зараз ми можемо помітити, що за останні роки польський грошовий знак сильно зміцнився. В державі активно почав розвиватися сектор сільського господарства, видобуток срібла. Всі ці товари поставляються на експорт. Щоб порахувати актуальний курс на даний момент, використовуйте конвертер злотий-євро на нашому сайті.

EUR/PLN: особливості торгівлі на біржах

курс злотий євроЄвро входить в топ-3 найсильніших світових валют. Тому не дивно, що на міжнародній валютній біржі EUR також користується попитом. А ось грошовий знак Польщі відносять до розряду екзотичних на FOREX. Проте, крос курс злотий-євро дуже популярний, котируванням активно спекулюють. Рівень його волатильності – високий, тому й ризики досить масштабні. На думку фінансових експертів, найвигідніше купувати і продавати пару рано вранці під час Європейської сесії. Торгувати краще в середньостроковому або довгостроковому періоді.

Щоб витягти максимум прибутку, дуже важливо ретельно проводити технічний аналіз. Ви можете порахувати актуальний курс злотий-євро на калькуляторі, а також подивитися динаміку за вибраний проміжок часу. Звертайте увагу на новини від Європейського Центрального банку. Наприклад, якщо планується підвищення процентних ставок, то курс незабаром виросте.

Де обміняти злотий до євро в Кривому Розі

Обмінний пункт Money 24 в Кривому Розі пропонує вигідну конвертацію злотих в євро і навпаки. Ми:

  • Гарантуємо вашу безпеку під час та після процедури обміну;
  • Забезпечуємо найвигідніший курс на поточний момент;
  • Пропонуємо зафіксувати ціну валюти заздалегідь;
  • Допомагаємо організувати грошові перекази в інші країни.

На нашому сайті ви можете перерахувати злоті до євро на калькуляторі, щоб заощадити свій час і заздалегідь підготувати необхідну суму для обміну. Користуючись послугами Money 24 на регулярній основі, ви отримаєте приємну знижку.

Послуги від Money 24/7

Найвигідніші умови в Кривому Розі і області з обміну валюти та операцій з дорогоцінними металами - тільки в нашій компанії. Ми завжди готові допомогти вам в цьому напрямку, а також з радістю відповімо на будь-яке питання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Кривий Ріг, просп. Гагаріна, 4б

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ