Курс обміну USD / PLN у Кривому Розі на сьогодні
Купівля
3.7400
Продаж
3.8100
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2030 1.2100
GBP/USD 1.3820 1.4050
USD/RUB 73.5500 75.8600
EUR/RUB 88.5500 91.1600
USD/PLN 3.7400 3.8100
EUR/PLN 4.5100 4.6000
Графік змін Курс обміну USD / PLN у Кривому Розі на сьогодні

Курс злотих до долара і вигідний обмін – Money 24 в Кривому Розі

США і Польща – це дві абсолютно різні держави, які навіть неможливо порівнювати. Але якщо розглядати курс злотих до долара, то дане котирування може виявитися дуже цікавим для декількох категорій людей. Наприклад, за допомогою валютної пари USD/PLN часто торгують на біржах й отримують хороший дохід. Також співвідношення цікаво всім мандрівникам, бізнесменам та інвесторам, які працюють на міжнародному рівні.

Якщо вам хочеться дізнатися більше інформації про це котирування, а також перевести долар у злотий в Кривому Розі, то радимо звертатися до відділення Money 24. Ми пропонуємо найвигідніші умови обміну.

Фактори, що впливають на курс злотих до долара в Кривому Розі

курс злотих до долара
Економічне становище Єврозони значно впливає на курс злотий-долар. Щоб грамотно аналізувати валютну пару, звертайте увагу на:

  1. Підвищення інфляції та кількості безробітного населення. Коли ці показники зростають, то грошова одиниця Польщі девальвується. Це означає, що треба швидше перевести злоті в долари.
  2. Банківські процентні ставки. При їх збільшенні євро стає сильнішою валютою. Через взаємозв’язок EUR і PLN злотий теж зміцнюється.
  3. Приріст ВВП. Якщо цей показник збільшується більше, ніж на три відсотки, то краще за все продавати котирування долар-злотий.

Макроекономічні індикатори Сполучених Штатів теж впливають на динаміку курсу USD/PLN. Тут рекомендується проводити оцінку ринку приватної власності, яким керують масштабні корпорації. Якщо в рамках фондового ринку ціна корпоративних акцій збільшується, то можна вигідно купувати американську валюту.

Біржові спекуляції теж можуть вплинути на динаміку котирування, але тільки на короткий проміжок часу. Тут великі гравці здатні за допомогою спекуляцій навмисно підвищити або знизити цінність певної валюти. Вони роблять це для отримання прибутку. Рекомендуємо використовувати конвертер валют злотий-долар, щоб дізнаватися актуальну інформацію на сьогодні.

USD/PLN: поради щодо біржової торгівлі

курс злотий доларКотирування злотий-долар має високу волатильність, тому курс потрібно відстежувати безперервно. Протягом 24 годин постійно відбуваються підйоми і падіння.

Під час пікової активності Європейської або Американської торгової сесії виходить успішно спекулювати котируванням на короткострокову перспективу. Якщо ж ви ставите завдання заробітку за середньостроковий або довгостроковий період, радимо брати участь в торгах рано вранці або після шостої вечора.

Вже понад 16 років тому Польща стала членом Євросоюзу. Але навіть за такий великий проміжок часу уряд не наважився запровадити євро як офіційну валюту. Так як ці грошові одиниці належать до одного регіону, то їх ціни тісно взаємопов’язані.

Наприклад, якщо євро подорожчав, то із злотим відбудеться те ж саме. А ось динаміка PLN і USD показує зворотно пропорційну залежність: якщо долар подорожчає, то злотий подешевшає.

Щоб детально прорахувати курс, використовуйте конвертер і переводьте злотий в долар.

Де вигідно обміняти злоті на долари в Кривому Розі

 

перевести злоті в долари

Компанія Money 24 в Кривому Розі пропонує конвертувати злоті в долари або навпаки на найпривабливіших умовах. Заходячи на наш сайт, можна:

  • формувати електронні заявки на обмін, щоб зафіксувати курс;
  • використовувати онлайн калькулятор, щоб порахувати ціну злотий-долар;
  • вивчати коливання валютної пари в динаміці за вибраний проміжок часу;
  • читати свіжі новини з економіки, які впливають на вартість грошових знаків.

Додатково ви можете замовити у нас грошовий переказ, обміняти електронні валюти або старі купюри. Всі наші постійні та оптові відвідувачі отримують приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Найвигідніші умови в Кривому Розі і області з обміну валюти та операцій з дорогоцінними металами - тільки в нашій компанії. Ми завжди готові допомогти вам в цьому напрямку, а також з радістю відповімо на будь-яке питання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Кривий Ріг, просп. Гагаріна, 4б

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ