1

Money 24 – прийом і обмін старих купюр у Кривому Розі

7 Жовтня 2020

На безготівковий розрахунок доводиться більше 70% операцій, адже це дуже зручно. Однак повністю позбутися від готівки поки не представляється можливим, тому вони усе ще активно присутні в обороті. На відміну від безналу, готівка має властивість зношуватися, і тоді ніхто не хоче їх приймати. Тому компанія Money 24 пропонує швидкий обмін старих купюр у Кривому Розі на нові екземпляри.

Ключові ознаки старих банкнот

старі купюри Кривий РігПеред тим, як звертатися у фінансову установу та вимагати заміни банкноти, ви можете самостійно проаналізувати її стан. Зверніть увагу на:

  • наявність надривів, розривів, склейки за допомогою скотча;
  • присутність зайвих значків, печаток, написів, малюнків;
  • наявність проколів і дірок;
  • розбіжність серійних номерів або їх затертість;
  • присутність хімічних, чорнильних або інших плям, походження яких невідомо.

Якщо ви виявили один або декілька з перерахованих вище ознак, то варто звернутися за заміною банкноти. На щастя, сьогодні це зробити дуже легко. Раніше за цією послугою можна було звертатися тільки до представництв НБУ, а зараз більшість банків і навіть обмінних пунктів приймають зношені екземпляри. Компанія Money 24 у їхньому числі.

Процес обміну зношених купюр в Money 24

прийом зношених купюр Кривий РігДля обміну зношених купюр необхідно звурнутися до нашого філіалу. Ситуація може розвиватися у двох напрямках:

  1. Якщо ушкодження банкноти незначні, проглядаються і перебувають на своїх місцях серійні номери, а також більше 55% площі купюри збережено, касир відразу ж вилучає її та віддасть вам замість нову.
  2. Іноді співробітник самостійно не може визначити стан банкноти. Це буває у випадку наявності великих плям, затертості серійних номерів, наявності обгорілих країв. Тоді екземпляр відправлять на експертизу та найближчим часом повідомлять вас про можливість заміни.

Переваги обміну старих купюр в Money 24 Кривій Ріг

  • У нас кожна банкнота проходить перевірку на дійсність, тому ваші гроші в цілковитій безпеці;
  • Ми працюємо з 16 різними грошовими одиницями миру;
  • Ми обмінюємо старі купюри на нові з мінімальною комісією.

Крім того, що в нас можна поміняти старі купюри в Кривому Розі швидко й вигідно, ми надаємо масу інших фінансових послуг. Звертайтеся до нас за обміном валют, грошовими переказами, конвертацією кріптовалют. Постійні клієнти одержують приємні знижки.

Схожі публікації
Наявний курс валют: як формується та де вигідніш?
Наявний курс валют: як формується та де вигідніш?
25 Лютого 2021

Якщо вас цікавить обмін валют у Кривому Розі, то ви відкрили правильний сайт. Money24 публікує актуальний наявний курс валют більше 15 країн світу (у ...

Money 24 – обмін валюти оптом за вигідним курсом у Кривому Розі
Money 24 – обмін валюти оптом за вигідним курсом у Кривому Розі
29 Вересня 2020

Якщо ми розглядаємо оптовий обмін валют, то мова завжди йде про немаленькі суми. При замовленні даної послуги у фінансових установах завжди хочеться ...