1
Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Ярослав

З вашою компанією вже багато років співпрацюю і дізнався, що у вас є знижки для постійних клієнтів. Тепер очікую, поки виплатять гроші за робочий місяць. Потім поїду у ваш центр в Кривому Розі дізнаватися умові програми знижок.

money24 Money24 $$$
Юлія

Я мешкаю прямо поруч з вашим відділенням в Кривому Розі, біля проспекту Гагаріна. Дуже зручно звертатися за консультацією при появі фінансових питань. Також приємно спілкуватися з вашими співробітниками, постійно пояснюють нюансі, навіть для такого «чайника» в цьому питанні, як я. Дякую!

money24 Money24 $$$
Олег

Ніде не дають гарантії на послуги, а про курс взагалі говорити не хочу. Настільки невигідний, що довго гроші лежали у шафі. Дякую, що на сайті інформують про вигідний курс. Тепер при появі на руках грошей інших країн буду звертатися до вас для швидкого обміну!

money24 Money24 $$$
Євген

Довго не міг знайти в Кривому Розі підходяще місце для швидкого і головне безпечного обміну валют. Дякую співробітникам «MONEY 24», що надали подібні послуги. Обміняв гроші, що знайомі надіслали з Канади. Тепер зможу витратити в Україні на ремонт своєї квартири.

money24 Money24 $$$
Оксана

Дуже сподобався ваш калькулятор! Перераховувала кілька разів свою зарплату. Влаштувалася на роботу, оплату зробили не в національній валюті. Довго переймалася з цього приводу, доки не натрапила на ваш сайт в інтернеті. При обміні звернуся до вас!

money24 Money24 $$$
Дмитро Федотов

На сайті представлені актуальні курси різних валют! Тепер завжди заходжу до вас, якщо починаю розбирати фінансові питання. Планую поїхати в ваше відділення в Кривому Розі для консультації. Хочу детальніше уточнити  про процес обміну великої суми.

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук