1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Перекази грошей по світу з нами - дуже вигідно і швидко. Просто заповніть заявку у вигляді спеціальної форми, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер. Він відповість на всі питання і надасть повну інформацію з приводу майбутньої угоди.
Працюємо з будь-якою валютою світу
Кількості валюти без обмежень
Гарантуємо повну фінансову безпеку
У пріоритеті - широка географія переказів

Організація міжнародних грошових переказів через компанію Money 24 Кривій Ріг

Найперші перекази грошей з’явилися в 1872 році завдяки системі Western Union. Фінансові засоби «передавалися» з одного телеграфного офісу в іншій за допомогою паролів і кодових книг. Сьогодні міжнародними грошовими переказами в Україні може скористатися кожний бажаючий. За даною послугою радимо звертатися в компанію Money 24 у Кривому Розі, адже в нас безпечно та надійно.

Хто користується послугою міжнародних переказів

  • міжнародні перекази УкраїнаФізичні особи. Причиною для оформлення транзакції може бути далека відстань, що розділяє членів однієї сім’ї. Також сюди входить фінансова допомога при переїзді закордон або навчанні там. Ще один варіант – це персональні покупки з-за кордону, які потрібно оплатити.
  • Юридичні особи. Їм потрібні міжнародні перекази грошей в Україну й з України для співробітництва з іноземними підприємствами. До них відносяться продавці, постачальники товарів або послуг, сторонні консалтингові компанії й т.д. Також юридичним особам можуть знадобитися перекази всередині фірми, якщо її філії перебувають у декількох країнах.

Процес оформлення переказу грошей за кордон

міжнародні перекази грошей в Україні
Для замовлення міжнародного переказу в Україні приходьте у відділення Money 24 у Кривому Розі за адресою проспект Гагаріна, 4б. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 20.00.

У відділенні вам буде потрібно заповнити заяву на відправлення переказу. У якому необхідно вказати ПІБ одержувача, адреса призначення й мобільний телефон. Потім ви передаєте грошову суму в касу, і вам видається контрольний номер. З його допомогою можна перевірити статус переказу, а одержувачеві він необхідний для того, щоб забрати гроші.

У компанії Money 24 є філії в інших країнах, тому ви легко можете оформити транзакцію коштів у будь-який куточок миру. Якщо вам потрібна докладна консультація по тарифах і можливостям переказів, звертайтеся до наших менеджерів за номером телефону +38 (096) 500-00-01.

Грошові перекази через Money 24 Кривій Ріг: переваги

  1. Безпека. Всі перекази захищені – ви можете бути впевнені, що гроші дійдуть до одержувача;
  2. Вигода. Комісія при відправленні переказу становить від 0.01%;
  3. Комфорт. Оформлення транзакції відбувається дуже швидко, і ви можете вибрати кожну з 16 доступних грошових одиниць.

Компанія Money 24 не тільки організовує міжнародні перекази грошей в Україні. Звертайтеся до нас за вигідним обміном валют і кріптовалют, стежте за останніми новинами й стрибками курсу на нашім сайті.

Послуги від Money 24/7

Найвигідніші умови в Кривому Розі і області з обміну валюти та операцій з дорогоцінними металами - тільки в нашій компанії. Ми завжди готові допомогти вам в цьому напрямку, а також з радістю відповімо на будь-яке питання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти