1

Перекази по Україні

Перекази по Україні
Мешканцям Кривого Рогу надаються найвигідніші умови по переказу грошей по Україні. Просто заповніть відповідну заявку, після чого вам зателефонує наш менеджер. Він розповість всі нюанси угоди, і відповість на будь-яке ваше запитання.
Гарантуємо своїм клієнтам повну конфіденційність
Забезпечуємо оперативність проведення операцій
Без обмежень по виду і типу валюти
Відсутня зайва комісія за конвертацію

Грошові перекази по Україні через компанію Money 24 Кривій Ріг

Сучасна фінансова система в Україні автоматизована настільки, що населенню для проведення грошових операцій потрібно витратити тільки пару хвилин часу. Не потрібно вникати в деталі: тільки надайте інформацію, а співробітники все зроблять за вас. Одна з таких зручних послуг – це перекази грошей по Україні. Щоб не турбуватися за схоронність тієї суми, що ви переказуєте, радимо звертатися в перевірене місце – у компанію Money 24 у Кривому Розі.

Що потрібно для оформлення переказу грошей

Грошові перекази по Україні
Щоб зробити переказ готівки по Україні, не потрібно надавати документи або які-небудь додаткові папери. Усе, що потрібно – це:

  1. Прийти у відділення Money 24 за адресою проспект Гагаріна, 4б (робочі години пн-пт 9.00-20.00);
  2. Заповнити заявку, де прописуються дані одержувача та відправника, сума транзакції, місто призначення;
  3. Передати гроші в касу та одержати персональний номер, що потім передається одержувачеві для того, щоб забрати гроші.

Система переказу грошей в Україні від компанії Money 24 працює по всіх містах. Якщо у вас є питання на рахунок переказу, хочеться довідатися деталі переказу або інші нюанси, дзвоніть нам по телефону +38 (096) 500-00-01.

У яких випадках потрібен грошовий переказ по Україні

грошовий переказ по Україні

Цілком передбачуване, що системами переказу грошей в Україні частіше користуються юридичні особи. Жодна компанія не може існувати без партнерів, інвесторів, постачальників, дистриб’юторів або інших підприємств, з якими є домовленості. Природно, всі ці відносини мають фінансову сторону питання, тому й потрібно регулярно переказувати гроші з одного міста в інше. Також дана послуга допомагає підтримувати систему фінансів однієї компанії, у якої є представництва в різних частинах країни.

Грошові перекази в Україні також популярні серед фізичних осіб. Найчастіше ними користуються люди, у яких родичі й близькі живуть далеко, і потребують фінансової підтримки. Також ця послуга виручить, якщо хтось терміново попросив вас про допомогу, перебуваючи за сотні кілометрів. Ну й, звичайно, переказ коштів в Україні дозволяє оплачувати товари й послуги, замовлені з інших регіонів.

Вигідні грошові перекази по Україні – Money 24 Кривій Ріг

переказ грошових коштів в УкраїніОформляти переказ грошей по Україні через компанію Money 24 зручно, тому що:

  • ми гарантуємо безпеку;
  • ми працюємо з різними валютами миру;
  • ми беремо мінімальну комісію (від 0,01%).

Замовляючи грошовий переказ по Україні, можете бути впевнені, що гроші надійдуть до одержувача протягом доби. Також з радістю допоможемо вам з іншими фінансовими операціями та обміном валют.

Послуги від Money 24/7

Найвигідніші умови в Кривому Розі і області з обміну валюти та операцій з дорогоцінними металами - тільки в нашій компанії. Ми завжди готові допомогти вам в цьому напрямку, а також з радістю відповімо на будь-яке питання.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти