1

Динаміка курсу долара – коли краще міняти валюту

25 Лютого 2021

Почесне перше місце в рейтингу світових валют по популярності займає американський долар. Кожний українець вважає, що динаміка курсу долара – це важлива інформація, що дозволяє грамотно розпоряджатися фінансами. Справа в тому, що USD – це універсальний грошовий знак, що приймають до оплати практично у всіх державах, особливо туристичних центрах.

Також рух долара необхідно знати, щоб успішно торгувати котируваннями з його участю на біржах, інвестувати в прибуткові проекти за рубежем або починати вести бізнес в іншій країні. Динаміка долара допоможе визначити кращий момент, щоб купити або продати валюту.

Щоб не витрачати час на вивчення графіка, пропонуємо ознайомитися з вже готовим аналізом динаміки американського грошового знака. Також розглянемо ключові фактори, що впливають на формування USD, щоб навчитися самостійно прогнозувати коливання.

Що впливає на графік курсу долара

Графік курсу долара змінюється під впливом економічної ситуації в Сполучених Штатах. Ціна грошової одиниці залежить від ВВП і ВНП, індексу споживчих цін, державного боргу, збалансованості бюджету, торговельного балансу, рівня зайнятості населення та активності продажів на ринку нерухомості.
курс долара динаміка
Також динаміка долара залежить від:

  1. Ціни сировини на світовому ринку. Долар тісно пов’язаний із сировиною, тому що держава купує закордоном золото і нафту в великих кількостях. Якщо ці сировинні товари дорожчають, обсяг держбюджету США зменшується, а національна валюта знецінюється;
  2. Діяльності інвесторів. Щоб направляти інвестиції з однієї країни в іншу, необхідна загальновизнана грошова одиниця. У половині угод нею є американський долар. Тому інвестори, знижуючи власну активність, знижують цінність даної валюти. Чим нижче рівень довіри вкладників, тим дешевше грошовий знак;
  3. Дій ФРС. Федеральна Резервна Система працює як Центральний банк, що підтримує задану траєкторію грошово-кредитної політики країни. У США активно здійснюється емісія грошової маси, тому що потрібно покривати зовнішній борг. Тому для стабілізації курсу USD застосовують зниження процентних ставок і надають сприятливі умови кредитування.

Динаміка курсу долара – що змінилося

На сайті Money 24 Кривій Ріг представлений графік курсу долара, який можна вивчати в будь-який час. Це допомагає спрогнозувати вдалий час для звичайної покупки-продажу валюти або заключенняи угод на біржах. В 2014 році відбувся різкий стрибок вартості американської валюти: з 12 гривень вона подорожчала практично до 30 грн, і практично на тім же рівні й залишався протягом чотирьох років.

На початку 2018 року ціна USD становила 28 UAH, а потім почала повільно падати і досягла рівня 26 UAH. Восени валюта знову подорожчала на пару гривень, а з початку 2019 спостерігається поступове зниження курсу. На даний момент 100 американських доларів коштують 2480 гривень. Можна зробити висновок, що за останні два роки динаміка курсу долара була стабільною. Однак експерти відзначають вплив фактору сезонності. Влітку вигідніше купувати американську валюту, а взимку – продавати.

Динаміка долара – де довідатися та вигідно обміняти валюту

динаміка долараКомпанія Money 24 у Кривому Розі – це краще місце для обміну валют. Також ми створили багатофункціональний сайт, що дозволяє:

  • проаналізувати курс долара динаміка, використовуючи графічні дані;
  • замовити грошовий переказ по Україні та світу;
  • почитати новини по фінансово-економічній тематиці;
  • подивитися крос-курси, скористатися конвертером валют;
  • створити електронну заявку на обмін, за допомогою якої фіксується курс.

Обмін доларів у Кривому Розі в компанії Money 24 – одне задоволення, адже вас чекають вигідні пропозиції та пільгові умови співробітництва при оптовій конвертації.

Схожі публікації
Фальшива валюта: як перевірити купюри на справжність
Фальшива валюта: як перевірити купюри на справжність
19 Листопада 2021

Останні кілька років обіг готівки значно знизився завдяки популяризації безготівкового розрахунку. Проте, кожен із нас продовжує користуватися ...

Динаміка валютних курсів: особливості та застосування на практиці
Динаміка валютних курсів: особливості та застосування на практиці
25 Лютого 2021

Щоб грамотно та ефективно працювати на фінансовому ринку, потрібно вивчати курс валют динаміка. Це дозволяє проводити технічний аналіз котирувань, ...

Курс долара в банках і від чого він залежить
Курс долара в банках і від чого він залежить
25 Лютого 2021

Американський долар - перша валюта у світі за всіма показниками. З його допомогою здійснюється більше половини міжнародних грошових транзакцій. Його ...

Курс євро в банках: що потрібно знати для вигідного обміну
Курс євро в банках: що потрібно знати для вигідного обміну
25 Лютого 2021

Євро перебуває на другому місці по обсягах зберігань золотовалютних резервів у світі. За допомогою цієї валюти європейські країни торгують між собою, ...